Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Датчик положення колінчатого/розподільчого вала Cummins ISX15, QSX15, 4921599, 3331017, 4001902.

Датчик положення колінвала/розпредвала

Застосування: двигун Cummins ISX15, QSX15, CASE STX/STEIGER/450-535, New Holland TJ/T9000, BUHLER VERSATILE 435/485/535, WIRTGEN W200/WR240/WR250

Оригінальний номер: 4921599, 3331017, 4001902

Виробник Cummins made in USA.

Position Sensor Cummins ISX15, QSX15 

Блок управления ДВС Cummins ISX15 3684276 3684275
1 3009329 Plain Washer 9 M8.
2 3062329 Wire Tie Clamp 2
3 3682576 Customer Accessory Bracket 1
4 3682577 Electronic Control Module Gasket 1
5 3684241 Retaining Brace 1
3684276/3684275 Electronic Control Module 1
6       3684275 Electronic Control Module 1
      3684277 Non-Volatile Memory Data 1
      4963806 Bootloader Data 1
2891973/2871307/3684480/3684356/3684481 Electronic Control Module Wiring Harness 1
2       3062329 Wire Tie Clamp 13
7       3615729 Identification Tag 1
8       3658948 Relay 1
9       3684481 Electronic Control Module Wiring Harness 1
10       3900109 Wire Tie Clamp 1
11       3964307 Tape 1
      3964308 Wire Tie Clamp Retainer 1 Item not shown.
12       4076493 Pressure Sensor 1 Ambient Air.
13 3684513 Жгут проводов 1
14 3900589 Hexagon Flange Nut 3 M8 X 1.25
15 3900678 Hexagon Flange Head Cap Screw 5 M8 X 1.25 X 40.
16 3902114 Hexagon Flange Head Cap Screw 6 M8 X 1.25 X 30.
17 3910266 Spring Washer 7
18 3921816 Studded Flange Cap Screw 3 M8 X 1.25 X 45.
19 4076861 Electronic Control Cooler 1
20       3627695 O-Ring Seal 2
21       4062346 Insulating Washer 5
22       4062357 Ground Washer 1
21           4062346 Insulating Washer 1
23       4076946 Electronic Control Cooler 1
24 4083185 Паспортная табличка 1
25 4954905 Temperature Sensor 1 Coolant Or Fuel Or Oil.
26 3681386 Studded Hexagon Cap Screw 1
27 3902662 Hexagon Flange Nut 1 M10 x 1.50
28 4921324 Pressure Temperature Sensor 1 Intake Manifold.
29       4903482 O-Ring Seal 1
30       4921325 Pressure Temperature Sensor 1
31 4921599 Position Sensor 2 Cam or crank.
32       4010600 O-Ring Seal 1
33       4921600 Position Sensor 1 Serviced As 4921599.
34 4921517 Pressure Sensor 1 Oil.
35 4952223 Wire Tie Clamp 2
36 3900631 Hexagon Flange Head Cap Screw 1 M8 X 1.25 X 25.
37 3900630 Hexagon Flange Head Cap Screw 1 M8 X 1.25 X 20
18 3921816 Studded Flange Cap Screw 2 M8 X 1.25 X 45.
38 3036460 Spring Washer 1
3009329 Plain Washer 1 M8.