Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Фільтр сітчастий паливного насоса Cummins QSC, ISM11, QSM11, 146483.

Фільтр сітчастий паливного насоса

Застосування: двигун Cummins QSC8.3, ISM11, QSM11, CASE MX/2300, New Holland TG, BUHLER VERSATILE 2375/2400, HYUNDAI ROBEX 500LC-7

Оригінальний номер: 146483

Виробник Cummins made in USA.

Screen, Filter 

Топливный насос высокого давления Cummins ISM QSM 11 3090942 3075340 3041800 3060492
1       100099 Seal, Rectangular Ring 1
2       139988 Seal, Rectangular Ring 1
3       153336 Body, Fuel Pump Damper 1
4       153338 Cover, Fuel Pump Damper 1
5       160514 Washer, Plain 1 1 11/16 in.
6       202897 Diaphragm,Fuel Pump Damper 1
7       3017051 Screw, Captive Washer Cap 2 1/4 – 20 X 1 1/8 in.
8 70704 Washer, Plain 2 1/4 in.
9 151900 Seal, Rectangular Ring 1
10 153346 Screw, Socket Head Cap 2 1/4 – 20 X 4 in.
11 181466 Washer, Lock 4 1/4 in.
3090942/3075340/3041800/3060492 Assembly, Fuel Pump 1
12       S 2286 Screw, Drive 2 3/16 in.
13       70700 Spring, Compression 1
14       100129 Screw, Socket Head Cap 4 1/4 – 20 x 3 inch
15       105375 Nameplate 1
16       129768 Spring, Valve 1
17       129839 Shield, Shutoff Valve 1
18       129888 Seal, Rectangular Ring 2
19       146483 Screen, Filter 1
20       196057 Disc, Valve 1
21       3014575 Cap, Fuel Pump Filter 1
22       3021123 Seal, O Ring 1
23       3033742 Plug, Threaded 1
24           3034412 Seal, O Ring 1
25       3034451 Housing, Actuator 1
26       3095355 Hub, Jaw Coupling 1
27       3042619 Nipple, Coupling 1
28           3037537 Seal, O Ring 1
29       3054608 Solenoid 1
30       3056009 Disc, Actuator 1
31       3056416 Plug, Threaded 4
32           3056415 Seal, O Ring 1
33       3065944 Screw, Captive Washer Cap 4 #10 – 24 X 1 Inch.
34       3068768 Ring, Retaining 1
      3095634 Pump, Gear Fuel 1
11           181466 Washer, Lock 2 1/4 in.
35           64816 A Dowel, Pin 2
36           110855 Gasket, Fuel Pump 1
          3019617 Gear & Shaft 1
37               119364 Gear, Fuel Pumping 1
38               175865 Shaft, Fuel Pump 1
39           3033719 Dowel, Ring 1
40           3033740 Valve, Check 1
41               3034412 Seal, O Ring 1
42           3085614 Spring, Compression 1
43           3085613 Plunger, Prs Regulator 1
44           3085615 Ring, Retaining 1
          3068889 Gear, Fuel Pump 1
45               3033714 Housing, Fuel Pump Gear 1
46               3033724 Bushing 4
47               3068770 Cover, Fuel Pump Gear 1
          3095635 Gear & Shaft 1
37               119364 Gear, Fuel Pumping 1
48               3095356 Shaft, Fuel Pump Drive 1
      3804657 Kit, Fuel Pump Support 1
49           128807 Ring, Retaining 1
50           3096077 Gasket, Fuel Pump 1
51           3074317 Spacer, Seal 1
52           3074316 Spacer, Seal 1
53           3090996 Support, Fuel Pump 1
          3803477 Kit, Oil Seal 1
54               3084713 Seal, Oil 1 Sold In Higher Level Assy/Kit
55               3071643 Seal, Oil 1
56       3037536 Plug, Threaded 1 9/16 – 18 UNF
57           3037537 Seal, O Ring 1