Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Хомут CNH (CASE/NEW HOLAND), 86625022, MLR0717210, 07.17210, 1012406, E99791, 76192453, J920719, 214-101, 214-102, 214-1404, 214-1704, 214-274, 214-300, 214-335, 244713R1, 32-59, 84480356, 574518, 70152C1, 183699C1, 420049C1

Хомут

Застосування: CASE, NEW HOLLAND

Оригінальний номер: 86625022, MLR0717210, 07.17210, 1012406, E99791, 76192453, J920719, 214-101, 214-102, 214-1404, 214-1704, 214-274, 214-300, 214-335, 244713R1, 32-59, 84480356, 574518, 70152C1, 183699C1, 420049C1

Виробник: CNH

HOSE CLAMP

1 1 87434388 RADIATOR Engine Coolant, See Figure: 02-05
2 1 217-292 FITTING 90º, 1/4″ Hose x 1/8″ NPTF, Barbed
3 1 87682173 RADIATOR HOSE 57.20 mm ID, 63.50 mm ID x 485.40 mm, SAE 20R4 Class D1, Upper
4 1 87527082 TUBE 2.5″ OD, Lower Radiator
5 1 87676660 HOSE 63.50 mm ID, SAE 20R1 Class D1, Connector, Lower Radiator
6 6 L115548 CLAMP Hose
7 1 87437994 RADIATOR HOSE 57.20 mm ID, 63.50 mm ID x 125.00 mm, SAE 20R4 CLASS D1, Connector, Lower
8 1 700-166 HYD CONNECTOR 1 7/16″-12 ORFS x M27 x 1.5 ORB, Incl. 9 & 10
9 1 637-64236 O-RING 23.6mm ID x 2.9mm
10 1 238-6021 O-RING -021, 90 Duro, .926″ ID x .070″ Thk
11 1 87303942 TUBE 1″ OD, Engine Coolant
12 1 87303947 HOSE 25.40 mm ID x 378.20 mm, Engine Coolant
13 2 515-25254 CLAMP 1″, Insul, 1/2″ Bolt
14 1 413537A1 BRACKET Mounting
15 7 627-8025 BOLT Hex, M8 x 25, 10.9
16 8 829-1408 NUT M8, Cl 10
17 24 895-15008 WASHER M8 x 20 x 1.6
18 2 214-1420 HOSE CLAMP #20, 0.81/1.75 Type F Worm
19 1 87438034 HOSE 6.40 mm ID x 844.60 mm, Dearation Tank to Engine Vent
20 6 214-1704 HOSE CLAMP #4, 0.25/0.62 Type M Worm
21 1 87580873 STEM 45
22 2 217-281 FITTING 45º, 1/4″ Hose x 1/8″ NPTF, Barbed
23 1 A170241 RADIATOR CAP 103 kpa
24 1 87384580 TANK Dearation
25 4 515-23127 CLAMP 1/2″, Insul, 3/8″ Bolt
26 1 515-25349 CLAMP 1 3/8″, Insul, 1/2″ Bolt
27 3 829-1410 NUT M10, Cl 10
28 6 895-11010 WASHER M10 x 20 x 2
29 1 87521350 HOSE 6.40 mm ID x 1162.00 mm, Dearation Tank to Radiator
30 1 87438035 HOSE 7.90 mm ID x 2527.30 mm, DearationTank to Coolant Recovery Bottle
31 1 248-2146 GROMMET 5/8″ ID x 7/8″ Groove Dia
32 3 515-23143 CLAMP 9/16″, Insul, 3/8″ Bolt
33 2 627-10020 BOLT Hex, M10 x 20, 10.9, Full Thd
34 1 87481454 BOTTLE Coolant Recovery
35 1 238903A1 FILLER CAP Coolant Recovery Bottle
36 1 87713484 HOSE 0.28″ ID x 28.00″, Overflow, Coolant Recovery Bottle
37 4 895-11008 WASHER M8 x 16 x 1.6
38 4 832-10408 LOCK NUT M8 x 1.25, Cl 8
39 2 627-10025 BOLT Hex, M10 x 25, 10.9, Full Thd
40 1 895-15010 WASHER M11 x 24 x 2
41 2 87580873 STEM
42 1 515-25143 CLAMP 9/16″, Insul, 1/2″ Bolt
43 6 896-11012 WASHER M13.5 x 24.5 x 3, HT
44 1 87437846 BRACKET Mounting, Coolant Recovery Bottle
45 1 363660R1 CLIP Twist