Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Насос паливний шестеренчатий Cummins ISX15, QSX15, 4089431, 4088848, 4076574, 3348700, 3348701.

Насос паливний шестеренчатий

Оригінальний номер: 4089980, 4902904, CASE STX/STEIGER/450-535, New Holland TJ/T9000, BUHLER VERSATILE 435/485/535, WIRTGEN W200/WR240/WR250

Виробник Cummins made in USA.

Gear Fuel Pump Cummins ISX15, QSX15 

Насос топливный шестеренчатый Cummins ISX QSX 15 4089431 4088848 4076574 3348700 3348701
1 3896408 Hexagon Flange Head Cap Screw 2 M10 x 1.50 x 80
2 3903464 Hexagon Flange Head Cap Screw 3 M10 X 1.50 X 40.
4025634 Filter Housing 1
      4076588 Filter Housing 1
3           3678846 O-Ring Seal 1
4           4076589 Filter Housing 1
      4076598 Filter Screen 1
3           3678846 O-Ring Seal 1
5           4076591 Filter Screen 1
6 4076587 Fuel Control Housing Gasket 1
4076600 Fuel Control Module 1
7       70700 Compression Spring 1
8       70704 Plain Washer 2 1/4 in.
9       100099 Rectangular Ring Seal 2
10       129768 Valve Spring 1
11       129839 Shut-Off Valve Shield 1
12       129888 Rectangular Ring Seal 2
13       139988 Rectangular Ring Seal 2
14       151900 Rectangular Ring Seal 2
15       160514 Plain Washer 2 1 11/16 in.
16       196057 Valve Disc 1
17       202897 Fuel Pump Damper Diaphragm 2
18       3014575 Fuel Pump Filter Cap 1
19       3021123 O-Ring Seal 1
20       3025806 Socket Head Cap Screw 3 M8 X 1.25 X 30.
      3042619 Coupling Nipple 2
21           3037537 O-Ring Seal 2
22           3042620 Coupling Nipple 2
23       4902789 Actuator Gasket 4
24
25       3090769 Filter Screen 1
26       3330019 Socket Head Cap Screw 1 M8 X 1.25 X 25
27       3330022 Socket Head Cap Screw 4 M6 X 1.00 X 140
28       4076472 Socket Head Cap Screw 12
29       3330651 Fuel Pump Damper Cover 2
30       3330652 Fuel Pump Damper Body 2
31       3330719 Thrust Bearing Plate 1
32       3330720 Idler Shaft 1
33       4076471 Socket Head Cap Screw 4 M5 X 0.80 X 30
34       3331275 Shaft Retainer 1
      3348322 Pressure Regulator Valve 1
35           3348323 Pressure Regulator Valve 1
36           3348703 O-Ring Seal 1
37           3867640 O-Ring Seal 1
38           3902023 Hexagon Flange Head Cap Screw 2 M6 X 1.00 X 25
      3408377 Pressure Sensor 1 Fuel.
          3330202 O-Ring Seal 1
40           3408378 Pressure Sensor 1
41       3408421 Solenoid 1 Serviced As 4024808.
      3417138 Male Adapter Elbow 1
42           3417139 Male Adapter Elbow 1
43           3679139 O-Ring Seal 1
      4088806 Threaded Plug 6
44           3678912 O-Ring Seal 6 M14
45           4088802 Threaded Plug 6
      3867093 Idler Gear 1
46           3330639 Втулка 1
47           3867094 Idler Gear 1
48       3867481 O-Ring Seal 1
      4001926 Pressure Regulator Valve 1
49           3330478 O-Ring Seal 1
50           3867641 O-Ring Seal 1
51           4001925 Pressure Regulator Valve 1
52 4902905 Timing Actuator 2 Serviced As 4089981.
53 4902904 Metering Actuator 2 Serviced As 4089980.
4010077 Check Valve 2
54       3089240 O-Ring Seal 1 M22
55       4010078 Check Valve 1
4088807 Threaded Plug 3
56       3678786 O-Ring Seal 3 M18
57       4088803 Threaded Plug 3
58 4062005 Support Gasket 1
59 4076572 Fuel Control Housing 1
60 4088848 Gear Fuel Pump 1 Serviced As 4089431.
61 4076580 Топливный насос 1
62 4076586 Fuel Pump Gasket 1
4076593 Check Valve 1
63       3678925 O-Ring Seal 1 M10.
64       4076594 Check Valve 1
65 4076599 Orifice Plug 1
66 4088863 Actuator Housing 1
67 4088274 Actuator Disc 1
4025255 Kit , Ifsm Service / Repair 1
      S 2286 Drive Screw 2 3/16 in.
      105375 Паспортная табличка 1
      129888 Rectangular Ring Seal 2
      151900 Rectangular Ring Seal 2
      3021123 O-Ring Seal 1
      3025806 Socket Head Cap Screw 3 M8 X 1.25 X 30.
      3037537 O-Ring Seal 2
      3042543 O-Ring Seal 1
      3044297 O-Ring Seal 13
      3045986 O-Ring Seal 4
      3084539 O-Ring Seal 1
      3089240 O-Ring Seal 2 M22
      3089392 O-Ring Seal 1
      3330202 O-Ring Seal 3
      3330478 O-Ring Seal 1
      3347832 Grommet Seal 4
      3348703 O-Ring Seal 1
      3678786 O-Ring Seal 3 M18
      3678846 O-Ring Seal 2
      3678912 O-Ring Seal 6 M14
      3679139 O-Ring Seal 1
      3867481 O-Ring Seal 1
      3867640 O-Ring Seal 1
      3867641 O-Ring Seal 1
      3918190 Sealing Washer 2 10mm.
      3922794 O-Ring Seal 2
      4062005 Support Gasket 1
      4076585 Cover Plate 1
      4076586 Fuel Pump Gasket 1
      4076587 Fuel Control Housing Gasket 1
4076597 Fuel Control Housing
4024808 Fuel Solenoid Kit
12       129888 Rectangular Ring Seal 2
41       3408421 Solenoid 1 Serviced As 4024808.
4089980 Actuator Kit Recon Equivalent 4089980 NX
23       4902789 Actuator Gasket 1
53       4902904 Metering Actuator 1 Serviced As 4089980.
      4954670 Pan Head Cap Screw 3 M6 X 1.00
4089981 Actuator Kit Recon equivalent 4089981 NX
23       4902789 Actuator Gasket 1
52       4902905 Timing Actuator 1 Serviced As 4089981.
      4954670 Pan Head Cap Screw 3 M6 X 1.00