Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Насос водяний (помпа) Cummins M11, QSM11, 2882145, 3800745, 4955706, 3800479, 4003929, 3401009.

Насос водяний (помпа)

Застосування: двигун Cummins M11, QSM11

Оригінальний номер: 2882145, 3800745, 4955706, 3800479, 4003929, 3401009

Виробник Cummins made in USA. 

  Pump, Water 

1 3027924 Gasket, Connection 1  
2 3034836 Screw, Hexagon Head Cap 3 M10 x 1.50 x 30
  4972857 Pump, Water TLA 1  
3       3008468 Plug, Pipe 1 1/2 NPT
        3008469 Plug, Pipe 1 3/4 NPT
4       3008470 Plug, Pipe 1 1 NPT
        3037536 Plug, Threaded 2 9/16 – 18 UNF
5           3037537 Seal, O Ring 1  
6           3040813 Plug, Threaded 1  
        3042619 Nipple, Coupling 1  
5           3037537 Seal, O Ring 1  
7           3042620 Nipple, Coupling 1  
        3044896 Cover, Protective 1  
  2882145/3800745/4955706/3800479/4003929/3401009 Pump, Water 1 Recon equivalent 3800745 RX
8           S 16002 Bearing, Ball 1  
9           160586 Ring, Retaining 1  
10           3019600 Seal, Oil 1  
11           3035679 Impeller, Water Pump 1  
12           3038991 Gear, Water Pump 1  
13           3064634 Ring, Retaining 1  
14           4004911 Seal, Water Pump 1  
15           3073695 Cover, Water Pump 1  
16           3335044 Screw, Hexagon Head Cap 3 M10 x 1.50 x 25.
17           3400813 Shaft, Water Pump 1  
18           3820791 Seal, O Ring 1  
19           4926553 Body, Water Pump 1  
  3328559 Connection, Water Transfer 1  
20       3821718 Connection, Water Transfer 1  
21       3892095 Seal, O Ring 1  
22 3882774 Seal, O Ring 1  
23 3900631 Screw, Hex Flange Head Cap 2 M8 X 1.25 X 25.
         
  4955706 Kits, Water Pump 1  
        3027924 Gasket, Connection 1  
        3335044 Screw, Hexagon Head Cap 3 M10 x 1.50 x 25.
        3820791 Seal, O Ring 1  
        3892095 Seal, O Ring 2  
        4972862 Pump,Water 1  
            S 16002 Bearing, Ball 1  
            160586 Ring, Retaining 1  
            3019600 Seal, Oil 1  
            3035679 Impeller, Water Pump 1  
            3038991 Gear, Water Pump 1  
            3064634 Ring, Retaining 1  
            3400813 Shaft, Water Pump 1  
            4926553 Body, Water Pump 1  
            4972860 Seal, Water Pump 1