Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Прокладка корпуса паливного насоса Cummins ISX15, QSX15, 4965689, 4076587, 3348526.

Прокладка корпуса паливного насоса

Застосування: двигун Cummins ISX15, QSX15, CASE STX/STEIGER/450-535, New Holland TJ/T9000, BUHLER VERSATILE 435/485/535, WIRTGEN W200/WR240/WR250

Оригінальний номер: 4965689, 4076587, 3348526

Виробник Cummins made in USA.

Fuel Control Housing Gasket Cummins ISX15, QSX15 

Прокладка блока топливного насоса Cummins ISX 4965689, 4076587, 3348526
4088505 Fuel Control Module 1
1       70704 Plain Washer 4 1/4 in.
2       100099 Rectangular Ring Seal 2
3       129768 Valve Spring 1
4       129839 Shut-Off Valve Shield 1
5       129888 Rectangular Ring Seal 2
6       139988 Rectangular Ring Seal 2
7       151900 Rectangular Ring Seal 2
8       160514 Plain Washer 2 1 11/16 in.
9       196057 Valve Disc 1
10       202897 Fuel Pump Damper Diaphragm 2
11       3025806 Socket Head Cap Screw 4 M8 X 1.25 X 30.
12       4088863 Actuator Housing 1
13       4088274 Actuator Disc 1
14       4902789 Actuator Gasket 4
15
      3100221 Coupling Nipple 2
16           3100290 Quick Disconnect Connector 1
17           3678912 O-Ring Seal 1 M14
18       4076472 Socket Head Cap Screw 12
19       3330651 Fuel Pump Damper Cover 2
20       3330652 Fuel Pump Damper Body 2
21       4076471 Socket Head Cap Screw 4 M5 X 0.80 X 30
      3331873 Male Union 1
22           3331838 Male Union 2
23           3627695 O-Ring Seal 2
24           3678786 O-Ring Seal 1 M18
      3348322 Pressure Regulator Valve 1
25           3348323 Pressure Regulator Valve 1
26           3348703 O-Ring Seal 1
27           3867640 O-Ring Seal 1
28       4088450 Hexagon Flange Head Cap Screw 4
29       3408421 Solenoid 1 Serviced As 4024808.
      3417138 Male Adapter Elbow 1
30           3417139 Male Adapter Elbow 1
31           3679139 O-Ring Seal 1
      4088806 Threaded Plug 6
32           4088802 Threaded Plug 5
17           3678912 O-Ring Seal 5 M14
      3681694 Male Union 1
33           3089240 O-Ring Seal 1 M22
34           3681110 Male Union 1
      3865346 Temperature Sensor Coolant Or Oil Or Fuel.
35           4088751 Temperature Sensor 1
36           4010519 O-Ring Seal 1
37       3867481 O-Ring Seal 1
38       3902023 Hexagon Flange Head Cap Screw 2 M6 X 1.00 X 25
      4009956 Pressure Regulator Valve 1
39           3330478 O-Ring Seal 1
40           3867641 O-Ring Seal 1
41           4009957 Pressure Regulator Valve 1
      4010077 Check Valve 1
33           3089240 O-Ring Seal 1 M22
42           4010078 Check Valve 1
      4088807 Threaded Plug 1
43           4088803 Threaded Plug 1
24           3678786 O-Ring Seal 1 M18
44       4902906 Metering Actuator 2 Serviced as 4089985.
45       4902907 Timing Actuator 2 Serviced as 4089986.
46       4062005 Support Gasket 1
47 4921791/4076845 Fuel Control Housing 1
48       4076848 Fuel Pump Gasket 1
49 4088847/4089163/4076856 Gear Fuel Pump 1
      4088507 Топливный насос 1
50           4935013 Топливоперекачивающий насос 1
58           4088506 Transfer Pump Support 1
59           3964385 Fuel Pump Gasket 1
60           4088512 Socket Head Cap Screw 3
51       4076858 Socket Head Cap Screw 4
52       105375 Паспортная табличка 1
      4087993 Pressure Sensor 1 fuel.
36           4010519 O-Ring Seal 1
53           4087994 Pressure Sensor 1
54       S 2286 Drive Screw 2 3/16 in.
55 3896408 Hexagon Flange Head Cap Screw 2 M10 x 1.50 x 80
56 3903464 Hexagon Flange Head Cap Screw 3 M10 X 1.50 X 40.
57 4965689/4076587/3348526 Fuel Control Housing Gasket 1
4089162 Kit , Ifsm 1
5       129888 Rectangular Ring Seal 2
7       151900 Rectangular Ring Seal 2
17       3678912 O-Ring Seal 8 M14
23       3627695 O-Ring Seal 1
24       3678786 O-Ring Seal 2 M18
26       3348703 O-Ring Seal 1
27       3867640 O-Ring Seal 1
31       3679139 O-Ring Seal 1
33       3089240 O-Ring Seal 2 M22
36       4010519 O-Ring Seal 2
37       3867481 O-Ring Seal 1
39       3330478 O-Ring Seal 1
40       3867641 O-Ring Seal 1
46       4062005 Support Gasket 1
47       4076845 Fuel Control Housing 1
48       4076848 Fuel Pump Gasket 1
52       105375 Паспортная табличка 1
54       S 2286 Drive Screw 2 3/16 in.
57       4076587 Fuel Control Housing Gasket 1
4089163 Gear Fuel Pump Kit 1
37       3867481 O-Ring Seal 1
46       4062005 Support Gasket 1
49       4076856 Gear Fuel Pump 1
4089986 Actuator Kit 1
45       4902907 Timing Actuator 1 Serviced as 4089986.
14       4902789 Actuator Gasket 1
      4954670 Pan Head Cap Screw 3 M6 X 1.00
4089985 Actuator Kit 1
44       4902906 Metering Actuator 1 Serviced as 4089985.
14       4902789 Actuator Gasket 1
      4954670 Pan Head Cap Screw 3 M6 X 1.00
4024808 Fuel Solenoid Kit
5       129888 Rectangular Ring Seal 2
29       3408421 Solenoid 1 Serviced As 4024808.