Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Прокладка корпусу охолоджувача масла Cummins KTA19, 3065791, 3011627, 206967.

Прокладка корпусу охолоджувача масла

Застосування: двигун Cummins KTA19, БелАЗ 7547-7555

Оригінальний номер: 3065791, 3011627, 206967

Виробник Cummins made in USA.

Gasket, Tor Cnv Oil Cooler Cummins KTA19 

Прокладка корпуса маслоохладителя Cummins KTA19 3065791 3011627 206967
1 3011224 Tube, Water Bypass 1
2 70624 Seal, O Ring 1
3 3085733/3010299 Connection, Water Bypass 1
4 3010596 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 x 1 1/4 in.
5 3015283 Screw, Captive Washer Cap 1 5/16 – 18 x 3/4 in.
6 3056787 Clamp, Hose 2 1 13/16 – 2 3/4 in
7 3060912/3201783/195866/205342 Gasket, Connection 1
8 3063240 Hose, Plain 1
9 3201287/3010689 Clip 1
10 S 103 C Screw, Hexagon Head Cap 8 3/8 – 24 X 3 3/4 in
11 S 602 Washer, Plain 2 3/8 in.
12 S 923 E Draincock 1
13 S 962 E Draincock 1
14 127362 Washer, Plain 11 3/8 in.
15 206973/3085998 Gasket, Oil Cooler Core 4
16 212161/211126 Seal, O Ring 8
17 3002126/206024 Nut, Lock 4
18 3012473 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 x 1 3/4 in.
19 3012474 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 x 2 in.
20 3013222/3011622 Screw, Hexagon Head Cap 8 3/8 – 16 x 9 in.
3037536 Plug, Threaded 1 9/16 – 18 UNF
21       3037537 Seal, O Ring 1
22       3040813 Plug, Threaded 1 9/16 – 18 UNF
23 3042329 Washer, Plain 8 3/8 in.
24 3042372/3011629/3001177 Cover, Tor Cnv Oil Cooler 1
25 3065791/3011627/206967 Gasket, Tor Cnv Oil Cooler 1
26 3065792/3011626/3001179 Gasket, Tor Cnv Cooler 1
27 3085955 Housing, Oil Cooler 1 Serviced as 3804958
28 3090449/3042370/3001176 Housing, Tor Cnv Cooler 1
3200781/206256 Plug, Drain 1
29       145540 Seal, O Ring 1
30       206256 Plug, Threaded 1 1 3/4 – 18 UNS
31 3804935/4095097/3331668/3201785/3023079/3002567/206969 Core, Cooler 2 Serviced as 3804935
3202101 Plug, Threaded 2 1 1/16 – 12 UN
32       3046943 Seal, O Ring 2
33       3050897 Plug, Threaded 2
34 3635074/3627295/3177235/205615 Core, Cooler 2
35 S 604 Washer, Lock 11 3/8 in.
36 205275 Screw, Twelve Point Cap 4 3/8 – 16 X 1 3/4 in.
37 3033038 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 x 1 5/8 in.
38 3040838 Screw, Captive Washer Cap 10 3/8 – 16 x 1 1/4 in.
39 3042890 Screw, Captive Washer Cap 7 3/8 – 16 x 4 in.
40 3062410 Screw, Hexagon Head Cap 7 3/8 – 16 x 11 1/4 in.
41 3065790/3086003/3081590 Gasket, Lub Oil Clr Hsg 1
3040995/118349/3040809 Plug, Threaded 1 9/16 – 18 UNF
42       3037537/118350 Seal, O Ring 1
43       3040809 Plug, Threaded 1
44 3042889 Screw, Captive Washer Cap 1 3/8 – 16 x 1 7/8 in.