Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Прокладка піддону двигуна Cummins 6CT, ISC, QSC8.3, ISL, QSL9, 3973509, 3938160, 3934044, 3914017, 3911818, 3906611.

Прокладка піддона двигуна

Застосування: двигун Cummins 6CT, ISC, QSC8.3, ISL, QSL9, CASE 7200/8900/MX/Magmum/1600/2100/2300, New Holland TG/T8000, HYUNDAI HL770/R360, BUHLER VERSATILE 320/370

Оригінальний номер: 3973509, 3938160, 3934044, 3914017, 3911818, 3906611

Виробник Cummins made in USA.

Gasket, Oil Pan 

 

Прокладка поддона Cummins Евро-2 6CT ISLe ISCe C300 QSL 3973509 3938160 3934044 3914017 3911818 3906611
Ref No Part Number Part Name Required Remarks
OP9109 Oil Pan Oil Pan
1 3013786 Plug, Pipe 2 3/8 NPT
2 3900628 Screw, Hex Flange Head Cap 2 M6 X 1.00 X 30
3 3901865 Screw, Hex Flange Head Cap 3 M6 X 1.00 X 20
4 3902425 Washer, Sealing 1
5 3906216 Nut, Hexagon Flange 3 M6 X 1.00
6 3907860 Screw, Hex Flange Head Cap 16 M8 X 1.25 X 25
7 3910960 Washer, Plain 3 M6
8 3913638 Screw, Hex Flange Head Cap 2 M6 X 1.00 X 16
9 3973509 Gasket, Oil Pan 1
10 3920773 Washer, Sealing 2
11 3921702 Brace, Tube 1
12 3923618 Connection, Oil Suction 1
13 3974293 Pan, Oil 1
14 3924147 Plug, Threaded 2
15 3924148 Plug, Threaded 1
16 3926865 Spacer, Mounting 2
17 3939352 Gasket, Oil Suc Connection 1