Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Прокладка зливного патрубка змазки турбокомпресора Cummins KTA19, 201049.

Прокладка зливного патрубка змазки турбокомпресора

Застосування: двигун Cummins KTA19, БелАЗ 7547-7555

Оригінальний номер: 201049

Виробник Cummins made in USA.

Gasket, Connection Cummins KTA19 

Прокладка трубки подачи масла к турбине Cummins KTA19 201048
3801803 Kit, Turbo 1 Recon Equivalent 3801803 RX
      3594066 Turbocharger 1 Serviced as 3801803
1           3502449 Seal, Rectangular Ring 1
2           3504967 Washer, Plain 4 Holset Part Sold Only In Kits
3           3519163 Screw, Drive 2
4           3519535 Nut, Lock 1 M11 x 1.00
5           3591522 Collar, Thrust 1
6           3519627 Bearing, Turbocharger 2
7           3519641 Ring, Retaining 4
8           3536588 Shield, Turbocharger Heat 1
9           3521034 Shaft & Wheel 1
10           3521225 Screw, Hexagon Head Set 8 M8 X 1.25 X 16
11           3521442 Seal, Split Ring 1
12           3522904 Lockplate 4
13           3523412 Seal, Split Ring 1
14           3594555 Housing, Tur Bearing 1
15           3522597 Pin, Roll 2
16           3523024 Impeller, Tur Compressor 1
17           3525076 Housing, Compressor 1
18           3523980 Slinger, Oil 1
19           3524418 Shim 1
20           3524419 Baffle, Oil 1
21           3524863 Diffuser, Turbocharger 1
22           3525073 Screw, Hexagon Head Set 4 M8 X 1.25 X 25
23 3536914/3526985/3523306 Bearing, Tur Thrust 1
24           3527619 Dataplate 1
25           3522631 Clamp, V Band 1
26           3529372 Nut, Regular Hexagon 1 1/4 – 28 UNF
27           3521265 Housing, Turbine 1
28       201048 Gasket, Connection 1
29       3177942 Gasket, Turbocharger 1
30       201049 Gasket, Connection 1
31       3023066 Seal, O Ring 2
32       3023129 Seal, Dust 1
$TURBO REPAIR KIT
3803257 Kit, Turbo Repair 1
28       201048 Gasket, Connection 1
22       3525073 Screw, Hexagon Head Set 4 M8 X 1.25 X 25
1       3502449 Seal, Rectangular Ring 1
13       3523412 Seal, Split Ring 1
18       3523980 Slinger, Oil 1
20       3524419 Baffle, Oil 1
19       3524418 Shim 1
23       3536914 Bearing, Tur Thrust 1
5       3591522 Collar, Thrust 1
7       3519641 Ring, Retaining 4
6       3519627 Bearing, Turbocharger 2
11       3521442 Seal, Split Ring 1
15       3522597 Pin, Roll 2
3803452 Kit, Turbocharger Recon Equivalent 3803452 RX
      3594111 Turbocharger 1 Serviced as 3803452
1           3502449 Seal, Rectangular Ring 1
2           3504967 Washer, Plain 4