Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Ремонтний комплект помпи (водяного насоса) Cummins M11, 2882146, 4955802, 4024817, 3803261.

Ремонтний комплект помпи (водяного насоса)

Застосування: двигун Cummins M11

Оригінальний номер: 2882146, 4955802, 4024817, 3803261

Виробник Cummins made in USA. 

  Water Pump Repair Kit 

Ремонтный комплект помпы водяной Cummins M11 2882146 4955802 4024817 3803261
1 3027924 Connection Gasket 1  
2 3034836 Hexagon Head Cap Screw 3 M10 X 1.50 X 30.
  3328559 Water Transfer Connection 1  
3       3821718 Water Transfer Connection 1  
4       3892095 O-Ring Seal 1  
  4299030/4299029 Водяной насос 1  
5       3008468 Pipe Plug 1 1/2 NPT.
6       3008469 Pipe Plug 1 3/4 NPT.
7       3008470 Pipe Plug 1 1 NPT.
        3037536 Threaded Plug 2 9/16 – 18 UNF.
8           3037537 O-Ring Seal 1  
9           3040813 Threaded Plug 1 9/16 – 18 UNF.
8               3037537 O-Ring Seal 1  
        4299029 Водяной насос 1  
10           S 16002 Ball Bearing 1  
11           160586 Retaining Ring 1  
12           3019600 Oil Seal 1  
13           3035679 Water Pump Impeller 1  
14           3038991 Water Pump Gear 1  
15           3064634 Retaining Ring 1  
16           3073695 Water Pump Cover 1  
17           3335044 Hexagon Head Cap Screw 3 M10 X 1.50 X 25.
18           3400813 Water Pump Shaft 1  
19           3820791 O-Ring Seal 1  
20           4926553 Water Pump Body 1  
21           2878069 Water Pump Seal 1  
22 2863701 O-Ring Seal 1  
23 3900631 Hexagon Flange Head Cap Screw 2 M8 X 1.25 X 25.
         
         
  2882145 Water Pump Kit 1  
        2863701 O-Ring Seal 1  
        3027924 Connection Gasket 1  
        3335044 Hexagon Head Cap Screw 3 M10 X 1.50 X 25.
        3820791 O-Ring Seal 1  
        3892095 O-Ring Seal 2  
        4299041 Водяной насос 1  
            S 16002 Ball Bearing 1  
            160586 Retaining Ring 1  
            2878069 Water Pump Seal 1  
            3019600 Oil Seal 1  
            3035679 Water Pump Impeller 1  
            3038991 Water Pump Gear 1  
            3064634 Retaining Ring 1  
            3400813 Water Pump Shaft 1  
            4926553 Water Pump Body 1  
         
  2882146/4955802/4024817/3803261 Water Pump Repair Kit   Minor
        S 16002 Ball Bearing 1  
        160586 Retaining Ring 1  
        2863701 O-Ring Seal 1  
        2878069 Water Pump Seal 1  
        3019600 Oil Seal 1  
        3035679 Water Pump Impeller 1  
        3064634 Retaining Ring 1  
        3820791 O-Ring Seal 1