Ціни на запчастини не вказані на сайті. Для уточнення ціни сформуйте та відправте замовлення або зателефонуйте менеджеру.

Втулка розпірна підшипника маточини вентилятора Cummins KTA19, 3002210.

Втулка розпірна підшипника маточини вентилятора

Застосування: двигун Cummins KTA19, БелАЗ 7547-7555

Оригінальний номер: 3002210

Виробник Cummins made in USA.

Spacer, Bearing Cummins KTA19 

Ремень приводной Cummins KTA19 3002201
1 3002201 Belt, V Ribbed 1
3002229 Hub, Fan 1
2       S 113 Screw, Hexagon Head Cap 6 1/2 – 13 x 1 1/2 in.
3       S 911 B Plug, Pipe 2 1/8 NPT
4       111445 Lockwasher 6
5       145551 Seal, O Ring 1
6       3001280 Ring, Retaining 1
7       3001281 Bearing, Roller 2
8       3002183 Hub, Fan 1
9       3002193 Cover, Fan Hub 1
10       3002210 Spacer, Bearing 1
11       3002211 Spacer, Bearing 1
12       3002220 Pulley, Fan 1
13       3012467 Washer, Plain 1 1 1/8 in.
14       3036138 Spindle, Fan 1
15       3062393 Seal, Oil 1
16       3202206 Nut, Lock 1 1 1/8 – 12 UNF
3012628 Support, Alternator 1
17       127362 Washer, Plain 4 3/8 in.
18       3010596 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 x 1 1/4 in.
19       3010597 Screw, Captive Washer Cap 2 3/8 – 16 X 3 3/4 in.
20       3041859 Support, Alternator 1
21 S 205 Nut, Regular Hexagon 7 3/8 – 24 UNF.
22 S 604 Washer, Lock 7 3/8 in.
23 64929 Stud 2
24 102397 Stud 4
25 3000859 Seal, O Ring 1
26 3201117 Stud 1
27 3201659 Seal, Rectangular Ring 1
28 S 106 C Screw, Hexagon Head Cap 3 3/8 – 16 X 4 3/4 in.
2 S 113 Screw, Hexagon Head Cap 1 1/2 – 13 x 1 1/2 in.
29 S 178 C Screw, Hexagon Head Cap 3
30 68050 Washer, Plain 1 1/2″
31 3036900 Washer, Plain 1 1/2 in.
32 3042329 Washer, Plain 3 3/8 in.
33 3042330 Washer, Plain 3 3/8 in.
4067518 Tensioner, Belt 1
34       S 253 Nut, Regular Hexagon Jam 2 1/2 – 20 UNF
35       S 500 Pin, Cotter 1
36       146517 Nut, Regular Hexagon 1 1/2 – 20 UNF
37       177269 End, Control Rod 1
31       3036900 Washer, Plain 5 1/2 in.
38       3076301 Clamp, Wire Tie 2
39       3086244 Housing, Belt Tensioner 1
40       3086249 Screw, Hexagon Head Cap 1 M12 X 2.00 X 10
41       3086251 Retainer, Spring 1
42       3086252 Pin, Clevis 1
43       4094824 End, Control Rod