Офіційний представник

ПП «Західна сервісна група» була заснована в червні 2012-го року. Завдяки багаторічному досвіду засновників та перших працівників, які і являються фундаментом компанії, Західна сервісна група одразу ж отримала статус офіційного дилера Cummins у Західному регіоні України.

Статус офіційного дилера Cummins дає можливість спеціалістам Нашої компанії прводити весь спектр робіт з обслуговування,  діагностування та ремонту всієї лінійки двигунів Cummins, починаючи з автомобільних двигунів серії ISF і закінчуючи надпотужними промисловими двигунами К серії. Для цього Наші спеціалісти мають у своєму арсеналі все необхідне обладнання, пристосування та програмне забезпечення, що є рекомендованим та сертифікованим компанією Cummins.

Для виконання вище зазначених робіт з ремонту та обслуговування двигунів Cummins Західна сервісна група застосовує виключно оригінальні запасні частини Cummins Genuine Parts, що дає Нам можливість надавати гарантію на виконані роботи та використані для цього запасні запчастини на протязі 1 року експлуатації двигуна.

Також для безперебійної та довговічної роботи Вашого двигуна Західна сервісна група пропонує та настійливо рекомендує застосовувати матеріали для регламентного технічного обслуговування виробництва Cummins Filtration (Fleetguard), куди входять всі необхідні фільтри та охолоджуючі рідини а також моторне мастило Valvoline Premium Blue. Дані матеріали найкраще підходять для застосування у двигунах Cummins, так як зазначені вище марки є структурними підрозділами компанії Cummins та при розробці даних товарів: фільтрів, мастил та технічних рідин враховані всі особливості двигунів Cummins. Але водночас використання продукції Fleetguard та Valvoline не обмежується тільки двигунами Cummins – дуже багато провідних світових виробників двигунів, автомобільної та спеціалізованої техніки предсталяють дані фільтри та мастила для своєї техніки, як пріорітетно рекомендовані.

Наша компанія надасть Вам найнижчі ціни в регіоні на оригінальні запчастини фільтри та мастило вищезазначених брендів.