Двигуни QSX11.9 для сільського господарства (рівень 4 Interim)

  • Потужність: 350 - 500 л. с. / 261 - 373 кВт
  • Крутильний момент:
  • Сертифікація: Tier 4 Interim / Stage IIIB

Діапазон потужності цих двигунів становить 300-500 л. с. (224-372 кВт).

Такий низький рівень викидів в двигунах QSX11.9 досягається за рахунок використання системи рециркуляції вихлопних газів (EGR) з охолодженням і фільтра частинок Cummins. Обидві системи спеціально розроблені для промислового застосування і забезпечують високий рівень продуктивності і довговічності.

Відповідні стандартам рівня 4 Interim і етапу IIIB двигуни об’ємом 11,9 літра використовують паливну систему Cummins Xtra-High Pressure Injection (XPI), що забезпечує дуже високий тиск упорскування на всіх оборотах, більш чисте згоряння і поліпшені характеристики двигуна. Паливна система і турбонаддув із змінною геометрією Cummins (VGT ™) забезпечують оптимальну продуктивність за рахунок ідеальної відповідності оборотів двигуна і навантаження.

У число додаткових засобів підвищення продуктивності входить система фільтрації повітря Cummins Direct Flow, розміри якої на 35 менше, ніж у радіальних повітряних фільтрів, але яка забезпечує підвищену ефективність фільтрації і систему вентиляції картера з використанням високоефективного фільтру-коагулятора. Електронний модуль управління Cummins управляє всіма компонентами, завдяки чому двигун являє собою повністю інтегровану систему, що відрізняється вражаючою надійністю і довговічністю і має збільшені інтервали обслуговування, чого можна очікувати від світового лідера технологій рівня 4.

Все це доповнює найкраща служба підтримки в галузі.

Хочете знати, які фінансові переваги вам принесе підвищення паливної ефективності на 5 відсотків? Відвідайте сторінку Fuel Duel, щоб дізнатися про це.

* Залежить від потужності і оптимізації установки.

Технічні характеристики

Тип двигуна Однорядний, 6-циліндровий
Робочий об’єм 11.9 л * (726,2 куб. Дюйма)
заявлена ​​потужність 350 – 500 л. с. (261-372 кВт)