Якісний підхід до ремонту двигунів Сummins та продаж запчастин

  • Потужність:
  • Крутильний момент:
  • Сертифікація:

Компанія Сummins є найкращою у сфері проектування, виробництва, реалізації запчастин для ремонту двигуна. Завдяки передовим американським технологіям Двигуни Сummins швидко завоювали прихильність не тільки у рідній країні, а й у всьому світі. Сummins забезпечують надійну стабільну роботу різної техніки: від легкових автомобілів і вантажних автомобілів аж до промислових установок величезної потужності.

“Західна сервісна група” єдина компанія, яка пропонує Вам ремонт, продаж оригінальних запчастин Сummins по всій Західній Україні: у м. Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці, Івано – Франківськ.
Основний модельний ряд виробника включає в себе великий вибір різної потужності:

– Сummins ISF2,8; ISM11; ISX15;B5,9;
– Сummins 6TA-B590;
– Сummins QSB6,7; QSC8,3; QSL9; QSM11;
– Сummins C8,3;
– Сummins 6TA-C830;
– Сummins M11;
– Сummins N14; NTA855;
– Сummins K19; KTA19;KTTA19
За довгу історію існування виробника Сummins здобув високу популярність, дуже широкий спектр використання у різних промислових, будівельних галузях.

Оскільки Сummins являється одним із лідерів виробництва, існує дуже багато підробок, а не добросовісні компанії намагаються цим скористуватись, здешевити собівартість ремонту оригінального Сummins.

Якщо вам необхідні для ремонту запчастини, наш відділ продажу залюбки підбере їх саме під Ваш двигун.

У випадку коли Ваш двигун Сummins потребує ремонту звертайтеся до нас. Ми працюємо з Нашими клієнтами у всіх областях Західної України: Волинь, м. Івано – Франківськ, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці. Двигуни Сummins знайшли застосування на багатьох моделях: ГАЗЕЛЬ, КАМАЗів, ПАЗів, ЛІАЗів, БелАЗів, автогрейдерів, катків та ін.

Якщо двигун Сummins вийшов з ладу у період гарантії, то можете не хвилюватися за свій гаманець. Ми швидко і якісно здійснемо ремонт Вашого двигуна Сummins по гарантії із використанням тільки оригінальних запчастини.

Одним з пріоритетних напрямків компанії являється глобальна технічна підтримка, сервісне обслуговування своїх клієнтів по всьому світу. Оскільки ми є офіційним представником Сummins, можете не сумніватися у якості наших послуг.

Завдяки високій компетенції наших спеціалістів, запчастини Каменс(Сummins)будуть ідеально підібрані саме для Вашого двигуна, чітко враховуючи Ваші потреби та симптоми несправностей. У нас є все: фільтри, клапани, форсунки, ремені, прокладки.

Ми забезпечимо двигун Сummins якісними, надійними запчастинами для ремонт на Волинь, м. Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Чернівці, завдяки чому Ваш двигун прослужать Вам не один десяток років.