Діагностика

  • Потужність:
  • Крутильний момент:
  • Сертифікація:

ЗАХІДНА СЕРВІСНА ГРУПА виконує діагностику техніки виробництва CUMMINS, JOHN DEERE, CASE IH, NEW HOLLAND.

У своєму складі компаніє має декілька сервісних екіпажів, які здатні добратися у будь яку точку до Вашої техніки.

Сервісні екіпажі, оснащені найсучаснішим діагностичним обладнанням та ремонтним інструментом готові оперативно виїхати до клієнта і надати професійну допомогу у вирішенні будь-яких технічних питань.

Сертифіковані інженери, які пройшли навчання, нададуть всебічну допомогу в обслуговуванні техніки і проведуть кваліфіковану діагностику, ремонт техніки.

На території підприємства створена майстерня з діагностики та комплексного обслуговування техніки, проведення ремонтів усіх рівнів складності. База сервісної служби оснащена комплектами спецінструменту і обладнання, в тому числі установками для діагностики та обслуговування кліматичних установок (кондиціонерів) с / г техніки.

Завдяки новітнім комп’ютерним технологіям, фахівці сервісної служби компанії здійснюють оперативну і точну діагностику обладнання CUMMINS ,JOHN DEERE, CASE IH, NEW HOLLAND, а саме комп’ютерну діагностику двигуна, налагодження та калібрування систем тракторів і комбайнів та іншої сільгосптехнікипрограмування ЕБУкалібрування і налаштування ЕБУ. Все це дозволяє інженерам в мінімальні терміни визначити причину поломки і усунути її.

Таким чином, складовими успіху сервісно-діагностичної служби, як і всієї компанії: професіоналізм, висока якість обслуговування, оперативність роботи, відмінна технічна база та індивідуальний підхід до кожного клієнта.