Діагностика

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ЗАХІДНА СЕРВІСНА ГРУПА виконує діагностику техніки виробництва CUMMINS, JOHN DEERE, CASE IH, NEW HOLLAND.

У своєму складі компаніє має декілька сервісних екіпажів, які здатні добратися у будь яку точку до Вашої техніки.

Сервісні екіпажі, оснащені найсучаснішим діагностичним обладнанням та ремонтним інструментом готові оперативно виїхати до клієнта і надати професійну допомогу у вирішенні будь-яких технічних питань.

Сертифіковані інженери, які пройшли навчання, нададуть всебічну допомогу в обслуговуванні техніки і проведуть кваліфіковану діагностику, ремонт техніки.

На території підприємства створена майстерня з діагностики та комплексного обслуговування техніки, проведення ремонтів усіх рівнів складності. База сервісної служби оснащена комплектами спецінструменту і обладнання, в тому числі установками для діагностики та обслуговування кліматичних установок (кондиціонерів) с / г техніки.

Завдяки новітнім комп’ютерним технологіям, фахівці сервісної служби компанії здійснюють оперативну і точну діагностику обладнання CUMMINS ,JOHN DEERE, CASE IH, NEW HOLLAND, а саме комп’ютерну діагностику двигуна, налагодження та калібрування систем тракторів і комбайнів та іншої сільгосптехнікипрограмування ЕБУкалібрування і налаштування ЕБУ. Все це дозволяє інженерам в мінімальні терміни визначити причину поломки і усунути її.

Таким чином, складовими успіху сервісно-діагностичної служби, як і всієї компанії: професіоналізм, висока якість обслуговування, оперативність роботи, відмінна технічна база та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Сервісне обслуговування

Контакти

Запчастини

067 360 70 99

Сервіс

097 976 94 43

Сервіс

067 792 25 08

e-mail: zsgroup2012@gmail.com