Двигуни QSX15 для сільського господарства (рівень 4 Interim)

  • Потужність: 400 - 600 л. с. / 298 - 447 кВт
  • Крутильний момент:
  • Сертифікація: Tier 4 Interim / Stage IIIB

Двигуни QSX15 для 2011 використовують перевірені технології Cummins для відповідності стандартам зменшення викидів EPA рівня 4 Interim і ЄС етапу IIIB. Ті, хто має потужність 400 – 600 л. с. (298 – 447 кВт) двигуни QSX15 досягають збільшення паливної ефективності до 5 відсотків *, дозволяючи знизити експлуатаційні витрати і поліпшити фінансові результати.

Двигуни QSX15 досягають зниженого рівня викидів за рахунок використання наших перевірених технологій рециркуляції вихлопних газів (EGR) з охолодженням і фільтрів частинок Cummins. Обидві системи спеціально розроблені для промислового застосування і забезпечують високий рівень продуктивності і довговічності.

Відповідні вимогам рівня 4 Interim і етапу IIIB 15-літрові двигуни використовують паливну систему Cummins Xtra-High Pressure Injection (XPI), що забезпечує дуже високий тиск упорскування палива на всіх оборотах, поліпшену чистоту згоряння і більш швидку реакцію двигуна. Паливна система і турбонаддув із змінною геометрією Cummins (VGT ™) забезпечують оптимальну продуктивність за рахунок ідеальної відповідності оборотів двигуна і навантаження.

У число додаткових засобів підвищення продуктивності входить система фільтрації повітря Cummins Direct Flow, розміри якої на 35 менше, ніж у радіальних повітряних фільтрів, але яка забезпечує підвищену ефективність фільтрації і систему вентиляції картера з використанням високоефективного фільтру-коагулятора. Електронний модуль управління Cummins управляє всіма компонентами, завдяки чому двигун являє собою повністю інтегровану систему, що відрізняється вражаючою надійністю і довговічністю і має збільшені інтервали обслуговування, чого можна очікувати від світового лідера технологій рівня 4.

Все це доповнює найкраща служба підтримки в галузі.

Хочете знати, які фінансові переваги вам принесе підвищення паливної ефективності на 5 відсотків? Відвідайте сторінку Fuel Duel, щоб дізнатися про це.

* Залежить від потужності і оптимізації установки.

Технічні характеристики

Тип двигуна Однорядний, 6-циліндровий
Робочий об’єм 15 л * (915,4 куб. Дюйма)
заявлена ​​потужність 400-600 к.с. (298-447 кВт)