QSB6.7 (Tier 4 Final / Stage IV)

  • Потужність: 146 - 310 л. с. / 109 - 231 кВт
  • Крутильний момент: 760 - 760 фунт-фут / 1030 - 1030 Н · м
  • Сертифікація: Tier 4 Final / Stage IV

Регламенти Управління з охорони навколишнього середовища США (EPA) для рівня 4 заключного і регламенти ЄС етапу IV, що встановлюють практично нульовий рівень викидів, вступають в силу в 2014 р У компанії Cummins є технологічні рішення, що дають чіткі переваги для будь-якого типу обладнання.

Інші виробники набувають сторонні системи очищення вихлопних газів, а Cummins виробляє свої власні. Повна інтеграція двигуна і системи вихлопних газів дозволяє оптимізувати економію палива на рівні більше 5 відсотків, який ми вже досягли з двигунами рівня 4 Interim, і при цьому домогтися практично нульового рівня викидів.

Двигуни QSB6.7 з потужністю 146-310 к.с. (109-231 кВт) відповідають вимогам Tier 4 Final. Вони мають той же тепловіддачею, що і двигуни Tier 4 Interim, тому вплив на систему охолодження мінімально або відсутній. QSB6.7 – це один з найбільш популярних і універсальних двигунів, коли-небудь створених компанією Cummins.

Цей двигун використовується в усіх типах будівельного обладнання, включаючи екскаватори, крани, колісні навантажувачі, системи стиснення, повітряні компресори та транспортно-підйомне устаткування, таке як важкі вилочні навантажувачі та контейнеровози. Вони часто використовуються в сільськогосподарських тракторах і поливальних машинах, а також в рубальних машинах і валильно-пакетувальних машинах в лісозаготівельної галузі.

Всі поліпшення ефективності з рівня 4 Interim включені в двигуни рівня 4 заключного, і ми забезпечуємо максимальний крутний момент до 760 фунтів на фут (1030 Н • м) в двигунах QSB6.7.