QSL9 (рівень 4 заключний / етап IV)

  • Потужність: 250 - 400 л. с. / 186 - 298 кВт
  • Крутильний момент: 1200 - 1200 фунт-фут / 1627 - 1627 Н·м
  • Сертифікація: Tier 4 Final / Stage IV

Регламенти Управління з охорони навколишнього середовища США (EPA) для рівня 4 заключного і регламенти ЄС етапу IV, що встановлюють практично нульовий рівень викидів, вступають в силу в 2014 р У компанії Cummins є технологічні рішення, що дають чіткі переваги для будь-якого типу обладнання.

Інші виробники набувають сторонні системи очищення вихлопних газів, а Cummins виробляє свої власні. Повна інтеграція двигуна і системи вихлопних газів дозволяє оптимізувати економію палива на рівні більше 5 відсотків, який ми вже досягли з двигунами рівня 4 Interim, і при цьому домогтися практично нульового рівня викидів.

Двигуни QSL9 мають номінальну потужність 250-400 л. с. (186-298 кВт) для рівня 4 заключного. Вони мають той же рівень відводу тепла, що і двигуни рівня 4 Interim, і тому зміни в роботі системи охолодження практично мінімальні. Двигуни QSL9 поєднують дуже високу потужність з компактними розмірами і мають одне з кращих співвідношень маси і потужності в своєму класі.

Цей двигун використовується в усіх типах будівельного обладнання, включаючи екскаватори, крани, колісні навантажувачі, системи стиснення, повітряні компресори та транспортно-підйомне устаткування, таке як важкі вилочні навантажувачі та контейнеровози. Вони часто використовуються в сільськогосподарських тракторах і поливальних машинах, а також в рубальних машинах і валильно-пакетувальних машинах в лісозаготівельної галузі.

Всі поліпшення ефективності з рівня 4 Interim включені в двигуни рівня 4 заключного, і ми забезпечуємо максимальний крутний момент до 1200 фунтів на фут (1 627 Н • м) в двигунах QSL9.