Силовий агрегат ISX12 SmartAdvantage ™ – важкі вантажівки (2013)

  • Потужність: 425 - 425 л. с. / 317 - 317 кВт
  • Крутильний момент: 1350 - 1650 фунт-фут / 1830 - 2237 Н · м
  • Сертифікація: EPA 2013

Силовий агрегат ISX12 SmartAdvantage ™
Розумний спосіб домогтися економії палива в 2-4%.

Силовий агрегат ISX12 SmartAdvantage ™ – це поєднання потужності двигуна Cummins ISX12 зі SmartTorque2 (ST2) і плавності роботи 10-ступінчастою автоматичною коробки передач Eaton Fuller Advantage® для підвищення економії палива. Двигун і трансмісія обмінюються важливими даними і визначають необхідну величину крутного моменту для створення потрібної водієві потужності. Швидке і безпомилкове перемикання передач істотно підвищує ефективність будь-якого водія вашого автопарку.

Двигун Cummins ISX12 зі SmartTorque2
Грунтуючись на перевіреною технологією і продуктивності силового агрегату ISX15 SmartAdvantage, ми випускаємо ISX12 зі SmartAdvantage. Даний силовий агрегат відмінно підходить для використання в сфері регіональних перевезень і в автомобілях без спального місця, де потрібно безперебійне функціонування, перевірена надійність і скорочені експлуатаційні витрати. Цей повністю інтегрований пакет забезпечує збільшення економії палива на 2-4% при забезпеченні практично нульових рівнях викидів за рахунок системи подальшої обробки Cummins.

Cummins ISX12 зі SmartTorque2 (ST2) доступний тільки в складі силового агрегату SmartAdvantage ™. Двигун розвиває більший крутний момент на менших оборотах, тому ви зможете рухатися на крейсерській швидкості всього при частоті 1250-1340 об / хв, маючи при цьому необхідний запас моменту і потужності для будь-якої ситуації. Розширення діапазону крутного моменту, оптимізований обмін даними між двигуном і трансмісією і ефективне використання прямої передачі – ось запорука паливної економічності. Ці сучасні технології розширюють «економічний» діапазон оборотів і допомагають водіям економити паливо. Модель потужністю 425 л. с. (317 кВт) обладнані фірмовою системою SmartTorque2, а також системою управління прискоренням транспортного засобу.

SmartTorque2 автоматично визначає масу транспортного засобу, ухил і включену передачу і підбирає оптимальний крутний момент для економії палива і ефективної роботи на будь-якій передачі. Силовий агрегат SmartAdvantage розвиває потрібну потужність в потрібний час в будь-якій ситуації: будь то їзда в гору, виїзд на автомагістраль або обгін тихохідного транспортного засобу.

Система управління прискоренням транспортного засобу (VAM) – це унікальна електронна функція, яка автоматично включається на двигунах Cummins ISX12 в складі силового агрегату SmartAdvantage ™. Вона управляє прискоренням з моменту початку руху транспортного засобу і забезпечує більш стабільне прискорення за рахунок підвищення ефективності перемикання передач. Система VAM робить прискорення більш плавним, зменшує знос трансмісії і допомагає збільшити економію палива.

10-ступінчаста автоматична коробка передач Eaton Fuller Advantage
У 10-ступінчастою автоматичною коробці передач Eaton Fuller Advantage широко застосовуються полегшені компоненти. Крім того, коробка обладнана системою високоточної мастила. Технологія Small step дозволяє їздити в вигідному діапазоні оборотів на підвищувальної передачі і забезпечує ефективність на прямій передачі. Перемикання передач оптимізовано з урахуванням нахилу дороги, маси транспортного засобу, крутного моменту двигуна і положення дросельної заслінки.

Високоточна мастило забезпечує додаткову економію палива. Технологія високоточної мастила знижує втрати на перемішування масла і в більшості випадків усуває необхідність в застосуванні охолоджувача. В результаті знижується маса і підвищується надійність конструкції.

Додаткову інформацію про 10-ступінчастою автоматичною коробці передач Eaton’s Fuller Advantage дивіться на сайті roadranger.com/smartadvantage .

Технічні характеристики

заявлена ​​потужність 425 к.с. 317 кВт
Піковий крутний момент 1350/1650 фунт-фут 1830/2237 Н · м
регульована швидкість 2100 об / хв
Крутний момент при включенні зчеплення 800 фунт-фут 1085 Н · м
кількість циліндрів  6
Маса двигуна (суха) 2640 фунтів тисячі сто дев’яносто сім кг

номінальна потужність

Трансмісія двигун Потужність
л. с. (кВт)
Піковий крутний момент
фунт-фут (Н · м) при об / хв
Eaton FAOM-13810S-EC3 Cummins ISX12 425 SA 425 (317) 1350/1650 (1830/2237) @ 1100