X12 (Stage V) для 2019

  • Потужність: 335 - 513 л. с. / 250 - 383 кВт
  • Крутильний момент: 1250 - 1696 фунт-фут / 1695 - 2299 Н·м
  • Сертифікація: Stage V

Загальні відомості:

Доведена ефективність

Володіючи чіткими формами блоку циліндрів і найдосконалішими комплектуючими, двигун Cummins X12 є лідером по питомій потужності в своєму класі, забезпечуючи до 513 л. с. при масі всього лише 1900 фунтів (862 кг). Він оснащений розробленим Cummins турбонаддувом з регулятором тиску, що дає можливість підвищити крутний момент на 60 відсотків і тому двигун швидше реагує на підвищення навантаження навіть на низьких обертах.

Дизельний каталізатор окислення (DOC), селективне каталітичне відновлення (SCR) і сажовий фільтр дизельного двигуна (DPF) – це все зарекомендували себе технологічні рішення, які проявили себе з найкращої сторони стосовно до потреб замовників з моменту їх впровадження. Витрати на паливо і DEF на 3 відсотків нижче, ніж у попередньої моделі двигуна. Для того, щоб відповідати стандартам щодо викидів двигуна Stage V не потребує істотних змін в конфігурації без EGR.

Власники двигуна X12 по достоїнству оцінять технологію дистанційного моніторингу Cummins Connected Diagnostics™, яка в бездротовому режимі з’єднає двигун клієнта з фахівцями з даного виробу для негайного аналізу і рекомендацій щодо прийняття необхідних заходів у момент, коли на якому-небудь елементі обладнання, оснащеному засобами телематики, генерується код несправності.

Двигуни X12 оснащені системою Cummins Guidanz™, яка являє собою ідеальний комплект технологічно орієнтованих пристроїв, що оптимізують процес діагностики і ремонту, гарантуючи доставку на об’єкт необхідних деталей, інструментів і забезпечуючи відповідну підтримку в цілях прискорення ремонту..